Sportovní konzultace
na míru vašim potřebám

Zakládáme si na individuálním přístupu, protože víme, že každý sportovec je jedinečný. Provedeme detailní tělesnou diagnostiku, která nám poskytne důležité informace o vašem těle a jeho složení. Na základě těchto výsledků a vašich cílů vám navrhneme postupné korekce vašeho jídelníčku a můžeme doporučit změny v kondičním tréninku. S námi budete mít profesionální podporu, která vám pomůže dosáhnout optimálních výsledků a vašich cílů.

Jak se správně stravovat

Jak naplánovat trénink

Jak si sestavit jídelníček

Jak vybrat doplňky stravy

Jak nabrat svalovou hmotu

Jak zhubnout

Měření a vyšetření

Tělesné měření InBody 

Provádíme analýzu pomocí nejmodernějšího přístroje InBody 970, která vám poskytne podrobný přehled vašich tělesných parametrů. S touto technologií získáte informace o množství kosterních svalů a tělesného tuku v jednotlivých partiích, hladině minerálních látek a množství tělesné vody. Tato analýza je cenným nástrojem pro plánování tréninku a stravování, protože vám umožní identifikovat oblasti, na které je potřeba se zaměřit, a zvolit tak optimální strategii pro dosažení vašich cílů.

Laboratorní vyšetření Gen X 

Ve spolupráci se společností Gen X nabízíme laboratorní vyšetření, díky kterému získáte podrobný vhled do fungování vašeho těla. Na základě těchto informací, budeme schopni lépe vybrat potraviny pro sestavení vhodného jídelníčku, nebo ideální aktivity pro nastavení funkčního tréninkového plánu. Výsledky testů nám také mohou odhalit existující potravinové intolerance, alergie všech typů, případné přetrénování organismu či nedostatek vitamínů a minerálních látek.

Vyvážené stravování

Správné stravování je klíčovým faktorem pro dosažení optimálního sportovního výkonu a udržení zdraví. Při sestavování vyváženého jídelníčku není jednoduché zohlednit všechny specifické potřeby, jako četnost tréninků, individuální sportovní cíle nebo růstová specifika v dospívání. Zaměřujeme se na vzdělávání a poskytování informací, které vám pomohou porozumět složitosti stravování.

Individuální tréninkový plán

Společně navrhneme jednotlivé části kondiční přípravy tak, aby rozvíjela vaše silové, vytrvalostní a rychlostní schopnosti. Získejte vědomosti o tom jak správně, efektivně a zdravě trénovat, jaké cviky a metody využívat a s jistotou dosáhněte svých vysněných sportovních výsledků.

Spolupráce se sportovními kluby a skupinové přednášky

Spolupracujeme se sportovními kluby a jejich trenéry, abychom optimalizovali jejich tréninkové metody a stravovací plány pro jejich svěřence. Skupinové přednášky o důležitosti správné sportovní přípravy jsou určeny jak pro trenéry, tak pro mladé sportovce a jejich rodiče,

Mgr. Pavel Provázek

Je absolventem Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy a držitelem 1. trenérské třídy. Dále je absolventem VŠ Palestra v oboru Sportovní a kondiční specialista a výživový poradce.

Jako kondiční trenér již od roku 1995 spolupracuje na přípravách olympioniků a českých reprezentantů, mimo jiné je také osobním trenérem olympijského vítěze, judisty Lukáše Krpálka.

Jako výživový specialista kombinuje tělu přirozené potraviny pro vytvoření ideálního jídelníčku. Pavel je současně autorem receptur pro výrobu doplňků stravy, proto vám dokáže poradit s výběrem těch, které jsou pro vás vhodné.

Trenér olympioniků

Výživový specialista

Kondiční trenér

Spojte se s námi
a domluvte si konzultaci

+420 778 544 737

info@uppower.cz

2 + 15 =